Украинский
Русский Великобритания
Rus Ukr

Кератиновий ліфтинг вій: суть процедури.

 

  Зміцнити вії і зробити їх більш довгими мріє, напевно кожна друга з нас, адже щасливиць, яким природа подарувала довгі вії «віялом» не так то багато. Ось і доводиться нам в гонитві за славнозвісним, чуттєвим і загадковим поглядом, який, звичайно, без красивих вій неможливий, вивчати всі можливі способи удосконалення вигляду вій.

 Зміцнити вії і зробити їх більш довгими мріє, напевно кожна друга з нас

У хід йдуть різноманітні процедури для поліпшення вій, від бабусиних рецептів з касторкою до новомодних технологічно складних і дорогих процедур в салонах.

Останнім часом обертів популярності набирає процедура кератинового ліфтингу вій, або ж ламінування. Звучить досить загадково і багатообіцяюче, тому давайте спробуємо розібратися в цьому новому «рятівника» вій.

 

Ламінування вій в салоні: що це?

Отже, в двох словах процедура полягає в наповненні вій кератином і відтіночним пігментом, за рахунок чого вони стають товщі і набувають насичений колір пігменту. Крім того, вії виглядають підкрученими, так як під час процедури відбувається формування красивого вигину вій.

Кератиновий ліфтинг хороший тим, що не шкодить натуральним віям, і потім Вам не доведеться відновлювати свої рідні вії, як, наприклад, після нарощування.

Кератиновий ліфтинг безумовно потрібно робити тільки в хорошому, перевіреному салоні, так як від якості матеріалів і кваліфікації майстра залежить здоров'я та краса Ваших очей. Радимо Вам вибирати ті салони, які мають особливу ліцензію на проведення даної процедури. Буває, що умільці проводять звичайну біозавку, а не ламінування вій, ціна якої відрізняється.

Процедура триває близько години, і звичайно не викликає ніяких хворобливих відчуттів, від Вас потрібно тільки тримати очі закритими. Необхідності в Відновлювальні періоді після процедури немає, тому Ви можете спокійно планувати будь-які справи, крім водних процедур. Дійсно, протягом 24 годин після процедури ламінування потрібно уникати будь-яких контактів очей з водою.

 

Тривалість ефекту ламінування

Ефект від такої процедури триватиме від 7 до 13 тижнів, в залежності від фаз росту і випадання Ваших вій. Тривалість залежить від інтенсивності використання коштів для демакіяжу очей, від механічних контактів, тертя очей і т.д.

Звичайно вії ефект не такий крихкий, як у випадку з нарощуванням, але все ж будьте делікатні зі своїми віями)

У разі кератинового ліфтингу, Ви можете сміливо робити корекції так часто, як хочете, процедура не шкодить віям.

Отже, розглянемо процедуру кератинового ліфтингу детальніше.

 

Кератиновий ліфтинг вій Yumi Lashes.

Одним з найбільш популярних технік ламінування вій є кератиновий ліфтинг вій Yumi Lashes. Процедура складається з декількох етапів.

Спочатку вії очищають і розчісують, потім на них впливають спеціальною речовиною, яка розкриває лусочки вій і дозволяє увійти всередину кератин і барвник.

Наступний етап - формування красивого завитка. Поки вії знаходяться на спеціальній силіконовій прокладці, майстер надає їм красиву форму, а потім бажаний вигин фіксують закріплює сироваткою. Ця сироватка служить основою для внесення пігменту, який буває декількох кольорів: чорно-синій, графіт, глибокий коричневий і чорний, залишається тільки вибрати колір Ваших вій)

 

Остання стадія, це наповнення кератином, згодом цієї процедури вії виглядають трохи мокрими і зібраними в пучки, але цей ефект швидко проходить.

 

Інноваційна альтернатива для краси і здоров'я вій.

Кератиновий ліфтинг вій, це салонна процедура і в домашніх умовах робити її не рекомендується, та й навіщо? Адже на сьогоднішній день косметологія пропонує нові, чудові способи поліпшити стан вій і зробити їх набагато довша і густіша, використовуючи спеціальні засоби в домашніх умовах, легко і просто.

Революційний засіб для росту вій Cherish Lash не тільки колосально збільшує довжину і густоту вій за вже через 21 день використання, але й зміцнює натуральні вії, роблячи їх більш здоровими і еластичними.

Унікальна формула і натуральний склад забезпечують чудову ефективність Cherish Lash і в той же час його повну безпеку.

Спробуйте інноваційний кондиціонер для росту вій Cherish Lash, і Ви будете здивовані, наскільки розкішними і здоровими можуть бути Ваші натуральні вії!