Украинский
Русский Великобритания
Rus Ukr

 

Cherish Lash

Інноваційний кондиціонер для збільшення довжини та об'єму вій із зміцнюючим і доглядаючим ефектом.


Стимулює ріст натуральних вій, розкриваючи повністю їх природний потенціал, робить вії значно довшими і густішими вже через 21 день використання.

  • Унікальна формула засобу, на основі цінних натуральних екстрактів, поєднує в собі чудову ефективність і дбайливий догляд за віями.
  • Кондиціонер зміцнює вії від коренів до кінчиків, доглядає і забезпечує необхідне живлення, завдяки спеціальному рослинно-вітамінному комплексу в складі.
Інноваційний кондиціонер для збільшення довжини та об'єму вій
1450 грн. 1200 грн.
Cherish Brow

Революційний кондиціонер для збільшення густини і посилення росту брів зі зміцнюючим ефектом.

Ефективно вирішує проблему тонких і рідких брів, стимулює ріст брів і ущільнює кожну волосину, забезпечуючи необхідне живлення і зволоження.

  • Унікальне поєднання цінних природних екстрактів забезпечує ефективну і м'яку дію засоби
  • Спеціальний вітамінно-рослинний комплекс доглядає за волосками брів і зміцнює їх, значно покращуючи загальний стан брів.
Революційний кондиціонер для збільшення густоти і посилення росту брів.
1450 грн. 1200 грн.
Cherish Mascara

Доглядаюча туш з вітаміном Е для надання віям колосальної довжини, об'єму і вигину.


Туш нового покоління, яка миттєво дарує віям приголомшливий вигляд, максимально подовжуючи і розділяючи кожну вію, і одночасно робить вії більш здоровими, міцними і доглянутими.

  • Інноваційна формула туші сприяє досягненню максимального ефекту вражаюче довгих і густих вій, а спеціальна щіточка легко надає віям бездоганний, підкручений вигляд.
  • Вітамінний комплекс у складі туші забезпечує дбайливий догляд та живлення, зміцнюючи вії і покращуючи їх загальний стан.
Доглядаюча туш з вітаміном Е для колосальної довжини та об'єму вій
460 грн. 390 грн.