Украинский
Русский Великобритания
Rus Ukr

Ідеальні брови: корекція брів

 

Правильно підібрана форма і колір брів є одним з найважливіших аспектів краси жіночого обличчя. Не дарма модні стилісти приділяють величезну увагу «питанню брів»), постійно пропонуючи нам нові способи удосконалення форми брів.

Ідеальна форма брів є дуже індивідуальним питанням і в її виборі ніколи не варто сліпо слідувати ікон стилю c обкладинок Vogue і Cosmopolitan. Напрямок модних тенденцій завжди можна обіграти так, щоб воно підкреслювало Вашу красу найкращим чином.

 

Форма брів, що бездоганно підходить до овалу обличчя  дісталася від природи, напевно, одиницям з нас. В інших випадках, брови можна і потрібно коректувати. Питання підбору ідеальної форми і кольору брів, як будь-яке життєво важливе питання), краще довірити професіоналам, адже існує багато нюансів, які вловить лише досвідчений стиліст.

Для вибору форми брів необхідно враховувати розріз очей, овал обличчя і особливості будови верхньої повіки. При формуванні гарної форми брови існує також багато нюансів.

 

Як підібрати форму брів?

Давайте розглянемо три загальних головних принципи «конструювання» брови. По-перше: початок брови повинно бути на лінії, що проходить від крила носа до внутрішнього куточка ока. По-друге: злам брови (місце, де брову змінює напрямок зверху вниз) знаходиться на перетині з лінією, яка йде від крила носа і проходить через центр ока. І, третій принцип - брова повинна закінчуватися в місці перетину з лінією, що йде від крила носа через зовнішній куточок ока.

 

При формуванні брови в першу чергу потрібно враховувати овал обличчя. Якщо обличчя має круглу і широку форму, брови слід максимально випрямляти, точку вигину при цьому краще змістити до скроні.

Для трикутної форми обличчя оптимальним варіантом будуть укорочені брови, спрямовані вгору.

При подовженій і овальнії формі обличчя брови повинні бути ближче до прямої лінії і починатися трохи далі від перенісся.

Для власниць квадратної форми обличчя добре, коли брови йдуть трохи завищеною плавною дугою.

Після вибору оптимальної форми брів, слід приступати безпосередньо до процесу корекції. Салони краси пропонують декілька різних методів корекції брів.

 

Корекція брів за допомогою пінцета

Мабуть, найпопулярнішим методом є корекція брів за допомогою пінцета. Процедура, напевно, відома всім), зайві волоски вищипуються по одному за допомогою пінцета, таким чином формується бажана форма брови.

Процедура, звичайно, трохи болюча, але, як відомо, краса вимагає жертв). Щоб зменшити больові відчуття, записуйтеся на корекцію після 14:00, саме в цей час больовий поріг максимальний.

 

 

Для полегшення видалення волосків майстер може розпарити шкіру теплим компресом, це теж робить процедуру менш відчутною.

Плюсом в даному методі є те, що такий спосіб вимагає мінімального наявності матеріалів і навичок. З негативного - процедура травмує волосяні цибулини, волоски швидко відростають і стають товстішими. Але, в наш час, коли всі намагаються відростити брови, цей фактор може бути навіть зі знаком «плюс».

Орієнтовна тривалість корекції - 20-30 хвилин, необхідна частота проведення процедури - один раз в два тижні.

 

Корекція за допомогою воску.

Даний спосіб корекції брів дозволить видалити всі зайві волоски відразу, в тому числі навіть найтонші і невидимі волоски. В даному випадку волосяний фолікул видаляється разом з волоссям.

Позитивною стороною є те, що при регулярному проведенні такого типу корекції волоски стають тоншими і повільно відростають, результат збережеться надовго (30-40 днів), а шкіра буде радувати гладкістю.

Зворотний бік медалі - травматичність для шкіри, можливість подразнення чутливої ​​шкіри. Процедура більш болюча, ніж при використанні пінцета і вимагає певних навичок і заходів щодо запобігання занесення інфекції.

Спочатку майстер готує брови, наносячи на них спеціальний лосьйон, потім наносить на необхідну ділянку підігрітий віск і накриває його тканинною смужкою. Після того, як віск застигає, зайві волоски видаляються разом з воском.

 

Корекція брів азіатської ниткою

Ще один метод корекції брів, який стрімко набирає популярність в країнах Європи - корекція азіатською ниткою, інші назви: арабський, азіатський спосіб, «боллівудські брови». Це дуже древній метод, батьківщиною якого вважають Індію. Такий вид корекції широко поширений в азіатських країнах.

 

 

Щоб спробувати даний вид корекції не обов'язково терміново спланувати подорож в далекі країни). Корекцію азіатської ниткою освоюють і наші майстри.
Для процедури необхідна вправність і косметична бавовняна нитка, яку майстер перекручує хрест-навхрест і захоплює кілька волосин одразу, за допомогою петлі. У разі досвідченості фахівця, корекція не займе багато часу.

Плюсом такого виду корекції є те, що волосяні цибулини і шкіра травмується менше, не з'являються подразнення і врослі волоски. Що стосується болючих відчуттів, то, на жаль даний метод не може похвалитися повною їх відсутністю.

Як бачите, підібрати для себе оптимальний спосіб корекції може кожна з нас, часто методом проб і помилок).
На щастя, тепер будь-який стан брів, навіть після самої невдалої корекції, можна швидко виправити.

Професійний кондиціонер для росту брів Cherish Brow ефективно стимулює ріст волосків брів і зміцнює брови, доглядаючи за ними. Вже через 14 днів використання помітний видимий результат, а через 28 днів, Ви станете щасливою володаркою густих, розкішних брів!


Піклуйтеся про себе завжди, будьте красиві і вибирайте тільки найкраще, адже Ви цього варті!