Украинский
Русский Великобритания
Rus Ukr

Нарощення вій японським методом

 

Довгі і густі вії надають очам особливу красу, а погляд роблять загадковим і глибоким, таким, в якому легко потонути, як в омуті. Для надання віям красивого вигляду, довжини і об'єму ми використовуємо праймери, туші, накладні вії та інші атрибути краси. Шкода, що ефект від подібних декоративних засобів короткочасний.

 

У погоні за більш довготривалим наданням віям довжини і об'єму багато хто з нас зважуються на процедуру нарощування вій. Незважаючи на те, що останнім часом нарощування втрачає свою колишню популярність, воно має своє стійке коло прихильників.

Давайте розберемося в деталях процедури нарощення вій найбільш популярним на сьогодні методом - Японським методом.

Даний метод нарощення був розроблений і вперше використаний японським майстром. Технологія являє собою кріплення штучних волоски не пучками, а по одному, до кожної натуральної вії.

Плюсом такого методу є більш природний вигляд вій, в порівнянні з нарощеними пучками, а також велика комфортність в «носінні», адже такі вії не будуть випадати пучками, як може трапиться з нарощеними пучковим методом.

Тривалість процедури японського методу нарощення приблизно така ж як в класичному методі пучкового нарощення. А ось безумовною перевагою є можливість підбору підходящої довжини і густоти вій індивідуально.

Особливості технології нарощення японським методом.

В першу чергу майстер акуратно заклеює повіки, потім, за допомогою пінцета відокремлює кожну вію і приклеює до неї штучну. До кожного волоска кріпиться від однієї до трьох штучних вій, в залежності від бажання клієнта, а також від густоти природних вій.

Не рекомендується приклеювати більше трьох штучних вій до однієї натуральної, так як можна перевантажити її і це може привести до небажаних наслідків.
Також потрібно пам'ятати про своєчасну корекції, в процесі якої вію, що випала вію замінюють на нову. Корекцію слід проводити не рідше одного разу на кілька тижнів, так як, якщо нехтування цією процедурою, можна привести вії в стан, з якого їх буде вже неможливо відновити.

У разі, якщо процедуру робить професіонал, результат повинен Вас порадувати і збережеться на деякий час, звичайно, якщо Ви будете дотримуватися всіх правил догляду за нарощеними віями. Але, на жаль, така краса досить тендітна і не довговічна.

Не на користь нарощення і останні тенденції зі світових подіумів і червоних доріжок, зірки відмовляються від нарощення на користь натуральної краси.

Виникає питання, невже така краса у вигляді ідеальних довгих вій і густих, розкішних брів, дісталася їм від народження? Можливо у зірок Голлівуду є якийсь секрет чудового вигляду натуральних вій і брів?

Дійсно існують спеціальні засоби, які здатні надати віям і бровам розкішного вигляду і істотно збільшити їх довжину і густоту. Фахівці англійської компанії Cherisher представили доглядаючу лінію для росту вій і брів Cherish.

 У Cherish Line поєднуються найцінніші рослинні екстракти і нові технології, що робить дію засобів ефективним і дбайливим. Засіб для росту вій Cherish Lash вже через 21 день зробить Ваші вії міцними і густими, а через 1,5 місяці застосування Ви побачите чудові результати в збільшенні довжини.

Кондиціонер для росту брів Cherish Brow подарує Вашим бровам густоту і допоможе надати їм красиву, модну форму. Засіб ефективно стимулює ріст брів і допомагає повернути навіть дуже постраждалим від корекції бровам чудову форму.

Будьте красиві і успішні, посміхайтеся світу, і він відповість Вам тим же!