Украинский
Русский Великобритания
Rus Ukr

"Натхнення та успіх, краса і гармонія, насолода кожним моментом життя тут і зараз, все починається з турботи і любові до себе.  Будьте джерелом натхнення для себе і оточуючих, адже Ваш неповторний образ, Ваша зовнішня і внутрішня краса здатні змінити світ на краще. Досягайте успіху, прагніть до ідеалу, насолоджуйтеся життям, а турботу про Вашу красу довірте Cherisher."

 

Преса про нас
 • Dress Code

  Dress-Code.com.ua

  Січень 2019

  "Не секрет, що зірки давно відмовилися від руйнівного нарощування на користь натуральної краси. Cherish Lash дійсно магічний засіб, яким давно пора замінити щипці і накладні вії."

 • Glianec         

  Glianec.com.ua

  Квітень 2019

  "На щастя, наука не стоїть на місці і існують спеціалізовані засоби, які гарантують реальний ефект в мінімальні терміни. Інноваційна лінія Cherish Line представляє виняткове поєднання ефективності і зміцнення вій і брів."

 • Lady Health

  LadyHealth.com.ua

  Березень 2019

  "На окрему увагу заслуговує дизайн лінії Cherish Line. Стильні та витончені упаковки нікого не залишать байдужим. Увага до кожної деталі присутня в Cherish Line скрізь, від дизайну до складу, що робить цю лінію косметики дійсно винятковою."

 • Izum           

  Izum.ua

  Червень 2019

  "Індустрія краси пропонує чудове рішення для власниць коротких і тонких вій. Cherisher представляє професійну лінію для росту вій і брів. Особливість лінії Cherish відмінний натуральний склад і висока ефективність."

Cherisher Ukraine | Офіційний інтернет-магазин